Norveçli Turistten 12 Gündür Haber Alınamıyor

Antalya’nın Alanya ilçesinde 12 gündür kendisinden haber alınamayan 75 yaşındaki Norveçli turist Tor Olav Lunde’yi arama çalışmaları sürüyor.Norveç’ten Alanya’da yaşayan kızının yanına eşi ile tatil gelen ve 12 gün önce kaybolan...

Norveçli Turistten 12 Gündür Haber Alınamıyor
Antalya’nın Alanya ilçesinde 12 gündür kendisinden haber alınamayan 75 yaşındaki Norveçli turist Tor Olav Lunde’yi arama çalışmaları sürüyor.
Norveç’ten Alanya’da yaşayan kızının yanına eşi ile tatil gelen ve 12 gün önce kaybolan 75 yaşındaki Tor Olav Lunde’yi arama çalışmaları sürüyor. Kayıp turisti bulmak için Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından tahsis edilen polis helikopteri arama çalışmalarına havadan destek verdi. Lunde’yi bulmak için hava, kara ve denizden arama çalışmalarını sürdüren Alanya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Oba Mahallesi’nde ise ormanlık alanda oluşturulan tim ile "Behsat" adlı arama kurtarma köpeğinin de katıldığı bir arama çalışması yaptı. Asayiş Büro Amirliği bünyesinde oluşturulan özel bir ekip ise Lunde’nin kaybolduğu günden bu yana gidebileceği güzergahları belirlemek amacıyla yüzlerce güvenlik kamerasını mercek altına aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER