Müzikol Cinayeti Sanıklarına Müebbet Hapis İstemi

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde bulunan müzikholde çıkan kavgada bir kişinin ölümüne, bir kişinin de yaralanmasına neden olan 2 şüpheli hakkında müebbet hapis cezası istendi.3 Eylül 2013 tarihinde Sivrihisar ilçesi yakınlarında yeni...

Müzikol Cinayeti Sanıklarına Müebbet Hapis İstemi
Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde bulunan müzikholde çıkan kavgada bir kişinin ölümüne, bir kişinin de yaralanmasına neden olan 2 şüpheli hakkında müebbet hapis cezası istendi.

3 Eylül 2013 tarihinde Sivrihisar ilçesi yakınlarında yeni faaliyete geçtiği öğrenilen müzikholde çıkan kavgada Ahmet Koçak isimli müşteri av tüfeği ile vurularak öldürülmüş, arkadaşı Özgür D. ise yaralanmıştı. Olaydan sonra işletme ortaklarından H.Ş. ile iş yerinin güvenlik görevlisi C.T. ile garson C.T. olay yerinden kaçmışlardı. Eskişehir’de yakalanan sanıklar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişlerdi.

Sanıkların yargılanmasına 2’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Duruşmada tutuklu sanıklar H.Ş. ile C.T. hazır bulundu. Duruşmada konuşan iki sanık da suçlamaları kabul etmedi. Duruşmada mütalaa veren savcı, iki sanığın müebbet hapis cezasıyla cezalandırılmalarını istedi. Mahkeme heyeti, kararın açıklanması için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER