Mide Kanaması Geçiren Turist Kurtarılamadı

Antalya'nın Alanya ilçesinde, tatil yaptığı otelde mide kanaması geçiren Estonya uyruklu kadın turist hayatını kaybetti.Alınan bilgiye göre, İncekum beldesinde bir otelde tatil yapan Estonya uyruklu Piret Reinberg (53), dün rahatsızlandı....

Mide Kanaması Geçiren Turist Kurtarılamadı
Antalya'nın Alanya ilçesinde, tatil yaptığı otelde mide kanaması geçiren Estonya uyruklu kadın turist hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, İncekum beldesinde bir otelde tatil yapan Estonya uyruklu Piret Reinberg (53), dün rahatsızlandı. Otel görevlileri tarafından özel bir hastaneye kaldırılan Reinberg, yapılan müdahale sonrası akşam saatlerinde geri oteline gönderildi. Ancak turistin rahatsızlığı bugün de devam etti. Otel odasında aniden rahatsızlanan Reinberg için arkadaşlarının ihbarı üzerine sağlık ekipleri çağrıldı. Turist yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cesedi otopsi için Alanya Belediye Mezarlığı Morgu'na kaldırılan Reinberg'in yapılan ön incelemesinde mide kanaması sonucu öldüğü tespit edildi. Reinberg'in kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için cesedi Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER