Malatya'daki Silahlı Kavga

Malatya'da iki grubun silahlı kavgasında, olay esnasında 1 olarak belirlenen yaralı sayısının 3 olduğu ortaya çıkarken, polis ekipleri 7 şüpheliyi gözaltına aldı.Malatya merkezde gece kafeterya işletmelerinin çoğunlukta olduğu Kanalboyu'nda...

Malatya'daki Silahlı Kavga
Malatya'da iki grubun silahlı kavgasında, olay esnasında 1 olarak belirlenen yaralı sayısının 3 olduğu ortaya çıkarken, polis ekipleri 7 şüpheliyi gözaltına aldı.

Malatya merkezde gece kafeterya işletmelerinin çoğunlukta olduğu Kanalboyu'nda iki eski ortağın alacak verecek meselesinden dolayı çıktığı bildirilen kavgada V.K. ve B.B. adlı şüphelilerin tabanca ile ateş açması sonucunda C.T., O.G. ve M.B. adlı şahısların yaralandığı kaydedildi. Olay esnasında sadece O.G. yaralı olarak Malatya Devlet Hastanesi’ne gitmiş ve yaralı sayısı 1 olarak belirlenmişti.

Kavganın daha önce ortak olan V.K. ve B.B.’nin alacak verecek davasından dolayı çıktığı kaydedildi.

Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekiplerinin yaptığı çalışma sonucunda olaya karışan V.K. ve B.B. ile birlikte toplam 7 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerle birlikte olayda kullanılan 2 adet tabanca da ele geçirildi.

Asayiş Şubesi'nde sorguları tamamlanan 7 şüpheli geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER