Küçük Yaştaki Kızların Para Karşılığı Satıldığı İddiası İle 7 Kişi Tutuklandı

Balıkesir’de 2 kız çocuğunun para karşılığı satıldığı iddiasıyla ilgili gözaltına alınan 8 kişiden 7’si tutuklanırken, Balıkesir polisi firari olan bir şüpheliyi bulmak için seferber oldu.Sındırgı ilçesinde 14 ve 17 yaşlarında...

Küçük Yaştaki Kızların Para Karşılığı Satıldığı İddiası İle 7 Kişi Tutuklandı
Balıkesir’de 2 kız çocuğunun para karşılığı satıldığı iddiasıyla ilgili gözaltına alınan 8 kişiden 7’si tutuklanırken, Balıkesir polisi firari olan bir şüpheliyi bulmak için seferber oldu.

Sındırgı ilçesinde 14 ve 17 yaşlarında birbirleri ile arkadaş olan 2 kız çocuğunun para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorlandığı iddia edildi. Balıkesir polisinin Sındırgı ilçesinde yaptığı araştırmalar neticesinde biri kadın 5 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin sorgularının ardından operasyonu genişleten polis, olayla alakalarının bulunduğunu tespit ettiği 3 kişiyi daha gözaltına aldı. Yakalanan 8 kişi Sındırgı Adliyesi’ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığına ifade veren şüpheliler, daha sonra mahkemeye sevk edildi. Gözaltına alınan kadın serbest kalırken, diğer 7 şüpheli tutuklandı. Polis, olayla alakası bulunan bir kişiyi daha arıyor.

Öte yandan, olayın mağduru olan 14 yaşındaki kızın ise kaybolduğu öğrenildi. Sırra kadem basan kız her yerde aranıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER