Kaymakamın Kızı Kazada Yaralandı

Balıkesir'in Bigadiç Kaymakamı Süleyman Yıldırım'ın 14 yaşındaki kızı kazada yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Kaymakam Yıldırım'ın kızı E.T.Y. (14) arkadaşına ait bir motosikleti kullanırken aniden çıktığı yolda bir otomobil...

Kaymakamın Kızı Kazada Yaralandı
Balıkesir'in Bigadiç Kaymakamı Süleyman Yıldırım'ın 14 yaşındaki kızı kazada yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Kaymakam Yıldırım'ın kızı E.T.Y. (14) arkadaşına ait bir motosikleti kullanırken aniden çıktığı yolda bir otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle savrulan motosikletten düşen E.T.Y. başından yaralandı. Olay yerine sevk edilen ambulans ile önce Bigadiç Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralı çocuk, buradan Balıkesir'e sevk edildi. Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi aciline götürülen E.T.Y. doktorların yaptığı ilk müdahalenin ardından müşahede altına alındı. E.T.Y'nin yumuşak doku travması şeklinde kayıtlara geçen genel sağlık durumunun iyi olduğu, müşahede odasındaki takibinin ardından taburcu edileceği öğrenildi. Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Yüksel de kazanın ardından Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi'ne giderek yaralı kızın tedavisine refakat etti.

Bu arada, kızının kaza haberini Balıkesir'de katıldığı bir toplantı sırasında öğrenen Bigadiç Kaymakamı Süleyman Yıldırım Atatürk Devlet Hastanesi'ne giderek kızını ziyaret etti, doktorlardan sağlık durumu hakkında bilgi aldı. E.T.Y'nin trafik kazasını ucuz atlatması sevenlerini teselli etti. Trafik kazalarında kanun gereği 15 yaşın altına adli ve idari işlem yapılmadığı, ancak aracı kullandıran veya buna göz yuman sorumlular hakkında idari yönden tahkikat yapıldığı belirtildi. Bigadiç İlçe Emniyet Müdürlüğü de bir kişinin yaralandığı trafik kazasıyla ilgili kaza tutanağı tutarak adli işlem başlattı. Motosiklet ve çarpıştığı otomobilde maddi hasarın meydana geldiği trafik kazasıyla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER