Kayıp Emlakçı Kadının Cesedini Deniz Polisi Arıyor

Bursa’da öldürüldüğü iddia edilen kayıp emlakçı kadının cesedini deniz polisi İznik gölünde arıyor.Yenişehir ilçesinde 6 Haziran günü kaybolan ve 16 HU 55 plakalı jipi İznik gölü kıyısında terk edilmiş halde bulunan emlakçı...

Kayıp Emlakçı Kadının Cesedini Deniz Polisi Arıyor
Bursa’da öldürüldüğü iddia edilen kayıp emlakçı kadının cesedini deniz polisi İznik gölünde arıyor.
Yenişehir ilçesinde 6 Haziran günü kaybolan ve 16 HU 55 plakalı jipi İznik gölü kıyısında terk edilmiş halde bulunan emlakçı 51 yaşındaki Sadiye Şensözlü’nün cesedi halen bulunamadı. Şensözlü’nün cep telefonuyla en son görüştüğü İ.E. katil zanlısı olarak gözaltına alındı. Jandarma ve polis, İ.E’nin silahla vurarak öldürdüğünü öne sürdüğü Sadiye Şensözlü’nün cesedini dün Orhangazi’ye bağlı Bayırköy’deki dere yatağında aradı. Ancak cesede ulaşılamadı.
Dünkü çalışmalardan bir netice alamayan güvenlik ekipleri, bugün Şensözlü’nün aracının bulunduğu noktada arama yapıyor. Arama çalışmalarına Yalova deniz polisi sualtı ekibi de katıldı. Balık adamlar, İznik sahili Göllüce köyü mevkiinde Şensözlü’nün kayıp cesedi, cep telefonu ve cinayette kullanılan silahı bulmak için dip taraması yapıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER