Kaybolan Genç Çoruh Nehri’nde Aranıyor

Artvin’de 4 gün önce kaybolan Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi 2. sınıf öğrencisi için Çoruh Nehri’nde arama çalışması başlatıldı.Artvin Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu'nda kalan ve Osmaniye nüfusuna kayıtlı olan 20 yaşındaki...

Kaybolan Genç Çoruh Nehri’nde Aranıyor
Artvin’de 4 gün önce kaybolan Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi 2. sınıf öğrencisi için Çoruh Nehri’nde arama çalışması başlatıldı.

Artvin Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu'nda kalan ve Osmaniye nüfusuna kayıtlı olan 20 yaşındaki Halil Kösece, geçen cuma günü saat 14.30 sıralarında postaneden telefon görüşmesi yaptıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Hafta sonunda bir yere gittiği düşüncesiyle bekleyen yurt arkadaşları, sara hastası gence cep telefonundan da ulaşamayınca dün polise başvurarak, Halil Kösece'nin kayıp olduğu haberini verdi. Polis arama çalışması başlatırken, Kösece'nin arkadaşları da üzerinde fotoğrafı bulunan ve 'Kayıp aranıyor görenlerin Allah rızası için polise bildirmeleri rica olunur' yazılı afişler hazırlattı. Arama kapsamı genişletilerek, Artvin Sivil Savunma ve 112 Acil Kurtarma ekipleri arama çalışmalarını Çoruh Nehri’nde sürdürüyor. Arama çalışmalarına öğrencinin arkadaşları da katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER