Kaçak Sigaralar Patoz Makinesinde Parçalanarak İmha Edildi

Yasa dışı yollarla yurda sokulan yaklaşık 1 milyon paket kaçak sigara, patoz makinesinde parçalanarak talaş haline getirildi.Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Müdürlüğü ekiplerince bir kamyonun...

Kaçak Sigaralar Patoz Makinesinde Parçalanarak İmha Edildi
Yasa dışı yollarla yurda sokulan yaklaşık 1 milyon paket kaçak sigara, patoz makinesinde parçalanarak talaş haline getirildi.
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Müdürlüğü ekiplerince bir kamyonun kasasındaki zulada ele geçirilen yaklaşık 1 milyon paket kaçak sigara Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü otoparkında bulunan patoz makinesinde öğütüldü. Talaş haline getirilen sigaralar konuldukları çuvallardan kent çöplüğüne dökülerek, imha edildi. Sigara kolilerinin kartonları kartonları ise geri dönüşüm merkezine gönderiliyor.
KOM ekipleri tarafından 2014 yılında 3 buçuk milyon paket kaçak sigara yakalanırken, bu yılın ilk 9 ayında ise 5 buçuk milyon paket sigaranın patoz makinesinde parçalanarak imha edildiği bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER