İzmir’de hırsızlık şebekesi çökertildi

İzmir’in Konak, Buca ve Karşıyaka ilçelerinde farklı tarihlerde evlere girerek hırsızlık yapan 4 kişi ve hırsızlık eşyalarını satın aldığı ileri sürülen bir kişi yakalandı.Konak, Buca ve Karşıyaka ilçelerinde farklı tarihlerde...

İzmir’de hırsızlık şebekesi çökertildi
İzmir’in Konak, Buca ve Karşıyaka ilçelerinde farklı tarihlerde evlere girerek hırsızlık yapan 4 kişi ve hırsızlık eşyalarını satın aldığı ileri sürülen bir kişi yakalandı.
Konak, Buca ve Karşıyaka ilçelerinde farklı tarihlerde evlerine hırsız giren vatandaşlar durumu polise bildirildi. Gündüz vakti evlerin kapı kilitleri kırılarak gerçekleştirilen hırsızlıkla ilgili polis çalışma başlattı. Teknik çalışmalar neticesinde kimlikleri belirlenen zanlıar H.N.(22), V.K.B.(21), R.K.(46) ve S.Ç.(25) ile hırsızlık malını satın alan M.P.(23) yapılan operasyonla yakalandı. S.Ç.’nin yapılan üst aramasında 1 adet ruhsatsız tabanca ve 6 adet fişek, hırsızlık malını satın alan M.P.’nin ikametinde yapılan aramada ise Buca ilçesinden çalındığı tespit edilen 1 adet LCD televizyon ele geçirildi. M.P. alınan ifadesinin ardından Cumhuriyet Savcılığından serbest bırakılırken H.N., V.K.B., R.K. ve S.Ç. ise çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER