İş yerini kurşunladılar, kaza yapınca yakalandılar

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir iş yerini kurşunladıktan sonra kaçan 2 kişi otomobille kaza yaptı.Edinilen bilgiye göre, Manavgat’ın Aşağı Hisar Mahallesi perşembe pazarında bulunan bir iş yerini kurşunlayan Talip K., 07 LMD 22 plakalı...

İş yerini kurşunladılar, kaza yapınca yakalandılar
Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir iş yerini kurşunladıktan sonra kaçan 2 kişi otomobille kaza yaptı.
Edinilen bilgiye göre, Manavgat’ın Aşağı Hisar Mahallesi perşembe pazarında bulunan bir iş yerini kurşunlayan Talip K., 07 LMD 22 plakalı otomobille kaçtığı sırada, Gülveren Caddesi ile Güllük Caddesinin kesiştiği kavşakta Umut K. idaresindeki 07 LLN 53 plakalı otomobile daha sonra park halinde bulunan 07 LM 060 ve 07 VB 927 plakalı araçlara çarptı. Kazada 07 LLN 53 plakalı otomobilde bulunan Neslihan K., Hakan K., Yasemin K. ve Çisem K. ile 07 LMD 22 plakalı otomobilde bulunan Osman T. ve otomobil sürücüsü Talip K. yaralandı. Kazada ortalık adeta savaş alanına dönerken, yaralılara ilk müdahale çevredeki iş yerlerinden ve evlerden gelen vatandaşlar tarafından yapıldı. Yaralıların hastaneye kaldırılmasının ardından olay yerine gelen Manavgat Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme ekipleri içerisinde silah bulunan ve kurşunlama olaylarında kullanıldığı belirlenen otomobilde incelemelerde bulundu. Ekipler araç içerisinde pompalı tüfek ele geçirdi.
Öte yandan, yaralı olarak kaçtıktan yaklaşık 1 saat sonra Manavgat Devlet Hastanesine gelerek tedavisini yaptıran otomobil sürücüsü Talip K.’nin kimlik sorgulamasında Gaziantep’te işlediği bir suçtan dolayı aramasının bulunduğu belirlenirken kurşunlama olayına karıştıkları iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER