Eşini Öldüren Şahış Adliyeye Sevk Edildi

İzmir’de, evde eşini silahla başından vurup öldürdüğü iddia edilen ve cinayetin ardından olay yerine kefen parası bıraktığına dair not yazdığı ileri sürülen koca, adliyeye sevk edildi.Olay, geçen Pazar günü İzmir’in Karabağlar...

Eşini Öldüren Şahış Adliyeye Sevk Edildi
İzmir’de, evde eşini silahla başından vurup öldürdüğü iddia edilen ve cinayetin ardından olay yerine kefen parası bıraktığına dair not yazdığı ileri sürülen koca, adliyeye sevk edildi.

Olay, geçen Pazar günü İzmir’in Karabağlar ilçesinde bir evde meydana geldi. Bir yıl önce boşanan Fatma İ. (57) ile İ.İ. (59) çifti daha sonra tekrar evlenmeye karar verdi. Daha sonra kredi çekerek ev alan çiftin kredi borcunu ödemekte güçlük çektiği ve bu yüzden sık sık tartıştığı ileri sürüldü. Olay gecesi tekrar tartıştılar. İddialara göre, tartışmanın büyümesi üzerine İ.İ., Fatma İ.’yi başından vurarak öldürdü. Olayın ardından kefen parası bıraktığına dair bir not bırakan koca, kayıplara karıştı. İ.İ., polisin araştırması sonucu Buca ilçesinde yakalanarak ifadesi alınmak üzere İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Koca, adliyeye sevki sırasında pişman olduğunu dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER