Düzce’de FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

Düzce’de Fethullahçı Terör Örgütü Üyelerinin yaptıkları darbe girişiminin ardından örgütün üyelerine yönelik operasyonlar devam ediyor. Düzce KOM ekipleri yaptıkları başarılı operasyonla örgütün işadamlarından para toplayanlar...

Düzce’de FETÖ operasyonu: 10 gözaltı
Düzce’de Fethullahçı Terör Örgütü Üyelerinin yaptıkları darbe girişiminin ardından örgütün üyelerine yönelik operasyonlar devam ediyor. Düzce KOM ekipleri yaptıkları başarılı operasyonla örgütün işadamlarından para toplayanlar ve örgüte bağlı eğitim kurumları yönetim kurulu başkanının da içinde bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.
15 Temmuz’da Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) üyelerinin yaptığı darbe girişimi sonrası örgüt üyelerine yönelik operasyonlar bütün hızıyla devam ediyor. Düzce KOM ekipleri de yaptıkları operasyonla medikal işleri yapan 1 işadamı ile işadamlarına sohbet sohbet grubu oluşturarak örgüt adına para toplayan 4 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında emekli öğretmen M.Z. de bulunuyor.
Düzce Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri ayrıca Fatih Okulları ile Anafen Dersaneleri’nin bağlı bulunduğu Eda Eğitim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan’ı Ahmet Aydoğdu’nun yer aldığı 6 kişiyi de Zonguldak KOM ekipleri ile birlikte düzenledikleri eş zamanlı ortak operasyonla gözaltına aldılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER