Denizli’de Yangın Bir Evi Kül Etti

Denizli’de sabah saatlerinde meydana gelen yangın bir evi kül etti. Dumanı görerek uykusundan uyanan evde yaşayan vatandaş, kendisini son anda dışarıya atarak kurtulurken ev alev alev yandı.Yangın, sabah saatlerinde Merkezefendi Mahallesi 398...

Denizli’de Yangın Bir Evi Kül Etti
Denizli’de sabah saatlerinde meydana gelen yangın bir evi kül etti. Dumanı görerek uykusundan uyanan evde yaşayan vatandaş, kendisini son anda dışarıya atarak kurtulurken ev alev alev yandı.
Yangın, sabah saatlerinde Merkezefendi Mahallesi 398 Sokak’taki bir evde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bacadan çıktığı tahmin edilen yangında, evden birden dumanlar yükselmeye başladı. O sırada evde uyumakta olan 36 yaşındaki Ali Şahin, dumanları fark etti. Kendisini güçlükle dışarıya atan Ali Şahin, yangının kendi imkanları ile söndürmek istedi. Bir anda büyüyen yangın evin tamamını sardı. Alevlerden dolayı eve kimse yaklaşamazken, çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine polis ve Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri geldi.
İtfaiye ekipleri, sokakların dar olması sebebiyle yangına güçlükle müdahale etti. Ekipler, vatandaşların da yardımıyla yangını yaklaşık 1 saat süren çabanın ardından söndürdü. Yangında evin tamamı yanarak kullanılamaz hale gelirken, evde kiracı olarak oturduğu kaydedilen 36 yaşındaki Ali Şahin büyük üzüntü yaşadı. Şahin’i komşuları teselli etmeye çalıştı.
Yangını gören Mehmet Acar isimli vatandaş, "Yangını uzaktan gördükten hemen sonra geldim. Evi tamamen alevler sarmıştı. Önce polis sonra da itfaiye ekipleri gelerek yangına müdahale etti. Yangın çok büyüktü. Ancak itfaiyeciler söndürmeyi başardı" dedi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER