Cinayet Zanlıları Yakalandı

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, geçen hafta bir otomobile düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Meltem Karaçay’ın (26) katil zanlıları yakalandı.Geçen hafta Gebze Osman Yılmaz Mahallesinde Serkan T.’ye ait otomobil içerisinde yer...

Cinayet Zanlıları Yakalandı
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, geçen hafta bir otomobile düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Meltem Karaçay’ın (26) katil zanlıları yakalandı.

Geçen hafta Gebze Osman Yılmaz Mahallesinde Serkan T.’ye ait otomobil içerisinde yer alan Meltem Karaçay ve eşi Ersin Karaçay, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıya uğramış, olayda ağır yaralanan Meltem Karaçay da Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen bir çocuk annesi Meltem Karaçay kurtarılamadı.

Konuyla ilgili Gebze Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri yaptıkları detaylı çalışmalar sonucu, kısa sürede katil zanlılarını yakaladı ancak güvenlik amaçlı resmi bir açıklama yapılmadığı öğrenildi. Öte yandan Meltem Karaçay ve Ersin Karaçay çiftinin bir çocuklarının olduğu, saldırganlarla şahıslar arasında husumet olduğu iddia edildi. Polis ekiplerinin geniş çaplı soruşturma başlatarak soruşturmayı derinleştirdiği ve konunun çete boyutunda olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER