Betül’ün Yaşam Mücadelesi Sürüyor

Isparta'da meydana gelen kazada öldüğü açıklanan bir kişinin ağır yaralı olduğu ve tedavisinin sürdüğü kaydedildi.Yalvaç İlçesi Bahtiyar köyü yakınlarında meydana gelen kazada ağır yaralı halde Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma...

Betül’ün Yaşam Mücadelesi Sürüyor
Isparta'da meydana gelen kazada öldüğü açıklanan bir kişinin ağır yaralı olduğu ve tedavisinin sürdüğü kaydedildi.

Yalvaç İlçesi Bahtiyar köyü yakınlarında meydana gelen kazada ağır yaralı halde Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan 11 yaşındaki Betül Demiralay’ın yaşam mücadelesini sürdüğü öğrenildi.

Gece yarısı saat 12.30 sularında Isparta-Konya karayolu Bahtiyar köyü yakınlarında Remzi Taştekin’in kullandığı 42 AV 696 plakalı araç, Celal Demirbaz’ın kullandığı 32 EL 172 plakalı vişne yüklü kamyonetle çarpışmış, kazada panelvan sürücüsü Taştekin ile bu araçta bulunan Ethem Ali Kuzucak, Fadime Demiralay, Tolga Demiralay ve kamyonet sürücüsü Celal Demirbaz olay yerinde yaşamını yitirmişti.

Demiralay ailesinin Almanya’da yaşadığı, Baba Orhan Demiralay’ın eşi Fadime ile çocukları Tolga ve Betül’ü memleketi Konya Doğanhisar’a gönderdiği, Doğanhisar’da oturan Ethem Ali Kuzucak’ın kızı ve torunlarını Remzi Taştekin yönetimindeki panelvanla Antalya Havalimanı’ndan alarak Konya’ya hareket ettikleri öğrenildi. Kazada yaşamını yitirenlerden Celal Demirbaz’ın cenazesinin Isparta Şarkikarağaç ilçesinde, diğerlerinin ise Konya Doğanhisar ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER