Erciş Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor

Van’ın Erciş Belediyesi, sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet ambulans ve üç adet yol süpürme aracı alacak.Erciş Belediyesi’nin ekim ayı olağan meclis toplantısı devam ediyor. Erciş Belediyesi Eş Başkanı Diba Keskin’in...

Erciş Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor
Van’ın Erciş Belediyesi, sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet ambulans ve üç adet yol süpürme aracı alacak.
Erciş Belediyesi’nin ekim ayı olağan meclis toplantısı devam ediyor. Erciş Belediyesi Eş Başkanı Diba Keskin’in başkanlığında Belediye Evlendirme Dairesi’nde gerçekleştirilen meclis toplantısının dördüncü bileşiminde önemli kararlar alındı. Gündem konularının görüşülmesinin ardından belediye bünyesinde hizmet üretmek üzere bir adet ambulans ve üç adet yol süpürme aracı alınması konusu görüşüldü. Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün talebi doğrultusunda meclis toplantısına sunulan önerge oy birliğiyle kabul edildi.
Alınan karar ilişkin konuşan Erciş Belediyesi Eş Başkanı Diba Keskin, Van’ın büyükşehir olmasıyla ilçe belediyelerinin sağlık alanında da hizmet üretebileceğini söyleyerek, alınacak ambulans ile vatandaşların sağlık konusunda yaşadığı sorunların daha aza indirgeneceğini söyledi. Keskin, ’’Temizlik konusunda ilçede bir devrim yaptık. 126 personel ve onlarca araçlık filoyla çift vardiyalı olarak hizmet veriyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün talebi ve meclisin kararı ile alacağımız 3 adet yol süpürme aracı ile personel arkadaşların verim düzeyinin artacağına inanıyorum’’ şeklinde konuştu.
Araçların alımı ile ilgili alınan karardan sonra bir sonraki birleşime kadar toplantıya ara verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER